Курси НБУ $ 39.67 € 43.08
Корм для котів супер-преміум - чому варто переходити на преміальний раціон

Фото: club4paws.ua.

Корм для котів супер-преміум - чому варто переходити на преміальний раціон

Як преміальний корм впливає на здоровья кота. Чому варто переводити кішку на преміум корм. Який бренд обрати та в чому переваги українського виробника Клуб 4 Лапи

Як преміальний корм впливає на здоровья кота. Чому варто переводити кішку на преміум корм. Який бренд обрати та в чому переваги українського виробника Клуб 4 Лапи.

Корм для котів преміальної якості - чому варто переходити на якісний раціон

Сучасний світ домашніх тварин є дивовижно різноманітним. Власники сьогодні мають можливість вибирати серед безлічі брендів та видів рецептур, що обіцяють гарантоване здоров'я та активність їх улюбленцям. Однак серед цієї різноманітності можна легко загубитися та вибрати не той продукт, який могли б запропонувати вашому вихованцю. Тому дедалі більше власників звертають увагу на формули преміальної якості, розуміючи, що здоров'я їх чотирилапого друга починається із правильного харчування.

Раціони для мурлик преміальної якості відрізняються від звичайних тим, що вони розроблені з урахуванням особливостей організму, враховуючи його потреби на різних етапах життя. Якість такого, означає не лише наявність високоякісних інгредієнтів, але і відсутність шкідливих добавок, які можуть негативно впливати на здоров'я пухнастика.

В цій статті ми розглянемо основні причини, чому варто переходити на якісний раціон, та як правильно вибирати продукцію преміальної якості.

Як впливає якість на здоров'я

Якість безпосередньо впливає на загальний стан здоров'я, довголіття та активність вашого улюбленця. Правильне харчування – це основа здоров'я для будь-якої тварини, особливо для домашніх вихованців, які залежать від вибору своїх господарів.

 1. Збалансований раціон. Наприклад, продукт преміальної якості, такий, як від бренду Клуб 4 Лапи, гарантує якість українського виробника корму для котів, забезпечуючи повноцінне харчування для нього. Він містить правильний баланс білків, жирів, вітамінів та мінералів.

 2. Відсутність шкідливих добавок. Дешеві формули часто містять штучні консерванти, підсилювачі смаку та запаху. У преміальних такі добавки відсутні або їх кількість мінімізована.

 3. Підтримка здоров'я шерсті та шкіри. Якісні рецептури забезпечують необхідними жирними кислотами, які сприяють здоров'ю шкіри та густоті шерсті.

 4. Запобігання захворюванням. Правильний баланс вітамінів та мінералів допомагає зміцнити імунітет, а також підтримує нормальну роботу всіх внутрішніх органів.

 5. Контроль ваги. Деякі дешеві раціони можуть спричинити набір ваги через велику кількість порожніх калорій. Преміальні корми забезпечують оптимальний калорійний баланс для підтримки ідеальної ваги вашого улюбленця.

 6. Смакота та аромат. Перевага преміального класу полягає також у тому, що вони розроблені з урахуванням смакових уподобань мурлик. Тому ваш хвостатий не тільки отримує користь від їжі, але і з задоволенням її їсть.

Враховуючи всі перераховані аспекти, важливо розуміти, що економія на якості може призвести до додаткових витрат на лікування та догляд за улюбленцем у майбутньому. Якісний корм – це інвестиція в здоров'я і довголіття.

Club 4 Paws: преміальний вибір для вашого пухнастика

Це відомий український бренд, який спеціалізується на виробництві якісного харчування для домашніх улюбленців. Постійний контроль якості, дослідницькі програми, а також використання тільки натуральних інгредієнтів роблять продукцію цієї компанії однією з найбільш популярних серед українських власників.

 1. Натуральні інгредієнти. Бренд пишається тим, що в їхніх рецептурах використовуються тільки натуральні продукти без добавок та консервантів. Це забезпечує оптимальне засвоєння та його високу поживну цінність.

 2. Білкова насиченість. Формули відрізняються високим вмістом білка рослинного походження, яке допомагає підтримувати м'язову масу в оптимальному стані.

 3. Безпека та контроль якості. Кожна партія проходить строгий контроль якості, що гарантує відсутність шкідливих речовин та забезпечує відповідність міжнародним стандартам безпеки.

 4. Інновації та науковий підхід. Вони постійно досліджують потреби домашніх вихованців, розробляючи нові рецепти та формули для покращення харчової цінності своєї продукції.

 5. Доступність та різноманітність асортименту. Незважаючи на преміальний статус, раціони доступні широкому колу споживачів завдяки різноманітності лінійок продукції, що враховують індивідуальні потреби різного віку, порід та стану здоров'я.

Реклама Google

Telegram Channel