Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
Дитина в реанімації: на Львівщині 4-річного хлопчика вкусила гадюка

У ліс краще взувати високе, щільне взуття, яке змія не прокусить.

Фото Захід.НЕТ.

Дитина в реанімації: на Львівщині 4-річного хлопчика вкусила гадюка

Це сталось просто на сільському подвір’ї

У неділю, 27 серпня, з села Верхнє Висоцьке, що на Самбірщині,«швидка» доставила до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру 4-річну дитину, яку вкусила гадюка.

 Хлопчик в реанімації, повідомили у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, пише Захід.НЕТ.

Як повідомили лікарям батьки, дитина бавилася на подвір’ї, коли її несподівано вкусила змія. Їхній будинок є неподалік лісу. Батьки відразу зателефонували на 103 і «швидка» доставила дитину до Центру, де надають допомогу дітям при укусах змій.

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі повідомили, що стан дитини стабільний. Її з реанімації перевели у педіатричне відділення Центру.

Якщо випадково побачили змію поряд із собою, рятувальники радять не панікуйте, не наближатись і не робити різких рухів, а спокійно відійти. У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів. У ліс краще взувати високе, щільне взуття, яке змія не прокусить.

Telegram Channel