![В лікарні на Волині вперше провели вилучення органів у донора для трансплантації](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/76/gtui7z-53f4ikzcq6nvb25m2eindqodf4whg76v.jpg)
Лікарі дякують сім’ї, яка погодилася віддати органи рідної людини заради порятунку інших.
В лікарні на Волині вперше провели вилучення органів у донора для трансплантації
Це зробили у Володимирському медоб'єднанні
Відтак вдалось пересадити нирки двом жінкам зі Львівщини.
Про це інформують у Центрі трансплантології Львів:
«Завдяки допомозі колег з КП «Володимирське ТМО» нам вдалося пересадити нирки двом жінкам.
Напередодні команда Центру трансплантології Львів спільно з ними виконала забір двох донорських нирок, які згодом пересадили у Першому медичному об’єднанні Львова.
Одну з них отримала пані зі Львова, яка вісім років мала хронічне захворювання нирок, іншу - пані з Червонограда, яка хворіла дев’ять років. Обидві, аби жити, змушені були відвідувати гемодіаліз.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/ic/4tucdk-0x0-1280x853-dvl7zz3rvfll72ehpsdug2azoiydsici.jpg)
Донором для них стала пацієнтка, яка померла через повторний інсульт. Після того, як лікарі діагностували смерть мозку, відбулася важка розмова з сім’єю. Вони погодилися віддати органи рідної людини заради порятунку інших.
Усі операції минули успішно. Пацієнти у стабільному стані. Попереду - період відновлення.
Дякуємо директорці КП «Володимирське ТМО».
Тетяна Ващук за надзвичайно добре організовану роботу, яка дала шанс на повноцінне життя кільком людям. Також дякуємо лікарям, трансплант-координаторам та усім, завдяки кому ці операції відбулися.
Звісно, найбільші слова подяки і водночас глибокі співчуття висловлюємо родині донорки.
Світла пам’ять! Вічна вдячність!» ,- йдеться у повідомленні.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)