![На Волині у двох колишніх райцентрах – нові начальники поліції](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/7u/vwonno-u3f5l3np62ndut4j23otl4gw75der7up.jpg)
Бажаємо професійного росту!
На Волині у двох колишніх райцентрах – нові начальники поліції
Горохівське відділення поліції №2 (м. Горохів) Луцького районного управління поліції ГУНП України у Волинській області очолив полковник поліції Віталій Магалецький. Лідером колективу відділу поліцейської діяльності №1 Луцького районного управління поліції ГУНП України у Волинській області призначено полковника поліції Юрія Присяжнюка
Віталій Магалецький – житомирянин. Свого часу закінчив Житомирську національну академію внутрішніх справ.
Повагу до нелегкого покликання певною мірою «успадкував» від батька Юлія Магалецького, нині пенсіонера МВС України у Волинській області.
![Віталій Магалецький продовжив династію правоохоронців. Фото з архіву поліції.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/jr/rgrqel--1x0-1054x1600-xibbx5cf6zjr4vyh2kdenxdawkcfljrf.jpg)
Після службу в Збройних Силах України Віталій Юлійович почав свою професійну кар’єру в окремому батальйоні патрульно-постової служби. Її успішно продовжував на посадах помічника дільничного інспектора поліції, дільничного інспектора поліції, у ВДАІ. Був начальником одного з територіальних підрозділів Житомирської області, відтак начальником управління превентивної діяльності Житомирської області.
За словами 45-річного головного поліцейського Горохівщини, Горохів йому сподобався древньою вродою, його доброзичливими жителями і новим колективом, який він відрекомендував дієвим і відповідальним. Відповідаючи на запитання газети «Волинь», пан полковник дав зрозуміти, що в офіцерах цінує офіцерську честь, жертовність, усвідомлення важливості служби в поліції й людяність, доброзичливість і товариськість водночас. А ще цей пан Віталій дорожить родинними цінностями. Його сім’я – це дружина Віта, донька Людмила й зять Дмитро.
40-річний підполковник поліції Юрій Присяжнюк із Горохова повернувся в рідне Рожище й знову очолив свій згуртований колектив.
![– У нашого начальника професійна «чуйка» на порушників і злочинців, – кажуть про Юрія Присяжнюка колеги.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/5a/lzqpb4--1x0-400x406-hhxedqlhd2z3ykwgpsnemnyvfgeps5ae.jpg)
– У нашого начальника професійна «чуйка» на порушників і злочинців, – кажуть про цього оперативника рожищенські, і в же й горохівські колеги.
Ми ж бажаємо лідерам насамперед людського визнання, поваги й великого внеску у найголовнішу спільну справу – здобуття Перемоги над російським агресором. І, звісно, успішного професійного росту. Аж до зірок генералів на погонах!
Читайте також: Прикордонник на Волині не спокусився на велику суму хабаря.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)