Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Волинські митники виявили в автівці тайник з контрабандним товаром (Фото)

Остаточні рішення щодо конфіскації та штрафів невдовзі прийматиме суд.

Фото: facebook.com.

Волинські митники виявили в автівці тайник з контрабандним товаром (Фото)

На митному посту «Устилуг» фахівці управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил викрили перевізника, який в одному рейсі скоїв одразу кілька правопорушень

Чоловік офіційно ввозив «червоним коридором» два вживаних автомобілі на спеціалізованому авто з платформою. Додатково задекларував товар для особистих, сімейних та інших потреб, не пов'язаних із підприємницькою діяльністю. Однак у ході повного митного огляду з його вантажу загалом було вилучено більше пів тонни товарів промислової та харчової груп сумарною вартістю 1 млн 750 тис грн.

Про це повідомляє Волинська митниця.

Частину з них, а саме 73 кг засобів догляду за волоссям, порушник не задекларував, розмістивши у багажниках автівок. Нагадуємо, що недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 30 відсотків вартості цих товарів.

Решту прихованого товару - батарейки до вейпів, м'ясопродукти, електротехніку - виявили у тайнику. Його влаштували із використанням фанери та металопрофілів між ланжеронами лавети. Тому транспортний засіб, а саме спеціалізований причіп-платформу марки «Прагматек», оцінений у 123 тис грн, теж тимчасово вилучили.

Відповідно до ч. 1 ст. 483 Митного кодексу, переміщення товарів з приховуванням від митного контролю тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також транспортних засобів із спеціально виготовленими тайниками. Остаточні рішення щодо конфіскації та штрафів невдовзі прийматиме суд.

Читайте також: На Волині під колеса автівки потрапила молода дівчина.

Реклама Google

Telegram Channel