![У місті на Волині здійснили мрії дітей із непростою долею (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/th/eshm65-0x170-2048x1365-sfqxhua224hb2emqzxam2xyk3ug2zthl.jpg)
Дива трапляються!!!
У місті на Волині здійснили мрії дітей із непростою долею (Фото)
Сталося диво добрих справ у Ковелі
Гарну традицію два роки тому започаткували у Ковелі – здійснювати різдвяні мрії дітвори. Цьогоріч ця акція проходить втретє.
Про це інформує Ковельська міська рада.
На ялинці у фойє міської ради було спочатку 130 листів, в яких дітки з непростою долею розказали про свої мрії. А згодом їх додалось, і усього 143 бажання були виконані.
Вчора у ліцеї №3 імені Лесі Українки відбулось святкове дійство з іграми, розвагами, танцями, яке підготувала агенція «Дитяче свято». Для кожного віку – окрема історія, інша програма.
![Фото – Ковельська міська рада.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/g6/rddkx6-0x0-2048x1536-gw6bbzkqbugvajiggdxlnbupfze5jg62.jpg)
Міський голова Ігор Чайка, який спостерігав за дітворою, привітав їх та рідних зі святами, подякував усім, хто став добрим чарівником для цих хлопчиків і дівчаток: «Хочеться, щоб якнайшвидше повернувся мир, щоб ви насолоджувались дитинством, частіше посміхались і були щасливими. Нехай ваші мрії збуваються. Щасливого Різдва».
Бажання здійснювали: колективи виконавчого комітету, Палацу учнівської молоді, ліцею 11, працівники експертної оцінки нерухомості, Приватбанку, МТМО, патрульної поліції, відділу пробації, мобільної бригади соціально-психологічної реабілітації, депутати міської ради, підприємці, а також небайдужі ковельчани.
Найяскравішим моментом стало вручення пакунків. Скільки радості і світла, здивування і несподіванок було у оченятах малечі.
Читайте також: На Волині білорусів чекають протитанкові рови, міни, колючий дріт і навіть «зуби дракона» (Відео).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)