Українка Ірина Коляденко яскраво помстилася за відмову від паспорта з тризубом

А ще Ірина Коляденко представляє на змаганнях ЗСУ!!!

Фото із сайту gettyimages.com.

25-річна уродженка Ірпеня стала триразовою чемпіонкою Старого континенту

Ірина Коляденко стала чемпіонкою Європи з боротьби у ваговій категорії до 65 кг.

У фіналі українська борчиня перемогла колишню українку Катерину Зелених, яка представляє Румунію – 6:0.

Для Коляденко це вже третє золото на чемпіонатах Європи, також вона була бронзовою призеркою ЧЄ. Окрім того, в добірці Ірини срібло та бронза чемпіонатів світу та третє місце на Олімпійських іграх-2020 у Токіо.

Ця медаль стала для збірної України вже 10 на європейській першості з боротьби (1 «золото», 4 «срібла» та 5 «бронз»).

Раніше срібну медаль здобула 18-річна Аліна Філіпович, яка у фіналі поступилась 29-річній Альоні Колесник з Азербайджану. Золотий фінал програла Тетяна Сова-Ріжко, також Анастасія Осняч поступилась чинній чемпіонці Європи в поєдинку за «золото».

Чемпіонат Європи у Бухаресті триватиме до 18 лютого.