![Рідні полеглих Героїв Князівської бригади отримали пам'ятні відзнаки](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/h/o6/iuzxhs-myyshyy4o4kda3o53gvwxnmj2wt25o6h.jpg)
Князівський хрест Героя отримали понад сотня родин полеглих воїнів.
Рідні полеглих Героїв Князівської бригади отримали пам'ятні відзнаки
У такий спосіб командування 14 ОМБр ім. князя Романа Великого віддає шану пам’яті та вдячність своїм полеглим побратимам
На церемонію нагородження були запрошені батьки, дружини, діти, брати і сестри загиблих військовослужбовців. Вклонитись пам’яті полеглих Героїв та подякувати їх родинам прийшов перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.
Про це повідомляє Волинська обласна рада.
Зазначалося що від початку свого створення – у грудні 2014 року - 14 ОМБр виконувала найскладніші бойові завдання у зоні проведення АТО. Київщина, Житомирщина, Миколаївщина, Донеччина, Харківщина – це мапа бойового шляху військової частини за час повномасштабного вторгнення. Зараз князівські воїни виконують бойові завдання на Куп’янському напрямку. Їхнє кредо: «Можемо все, всюди, завжди! Та Своїх не забувай, ворогам не прощай! Перемога за нами!!!».
Посмертну відзнаку полеглим воїнам 14-ї ОМБр «Князівський хрест Героя. «Навіки в строю» їхнім рідним вручив заступник командира частини, підполковник Василь Лапчук.
«Ще вчора я зі своїми бойовими побратимами нищив ворога на Куп’янському напрямку. Сьогодні ж стою перед вами і маю велику честь вручити пам’ятні відзнаки родинам наших Героїв, які для України зробили усе, що могли, віддавши найцінніше - своє життя», -
наголосив він та запропонував усім присутнім вшанувати пам’ять про загиблих хвилиною мовчання.
Князівський хрест Героя отримали понад сотня родин полеглих воїнів.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/6l/ey5l7f-0x0-2048x1366-p6wvbcyks3aekqehm2v5b57hrbjwc6lk.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/za/ogftqb-0x0-2048x1366-qshcyd6mfusnneazexelcaa4kl4h2zac.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/vd/hn57uq-0x0-2048x1365-tcfudbewrlk27ssj2c65upvjbqyfavd4.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/qg/sg6cad-0x0-2048x1365-innlaietiloq5g6oz2ammmnfddy4yqgw.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/yd/tvv2gv-0x0-2048x1365-mqronwb4425jcwio4oxbtuln42yljydu.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/js/6qu5gw-0x0-2048x1365-hixrfvpnhk6sem7i6puo6hr4bgmcnjsh.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/es/7towhc-0x0-2048x1365-csm2wexvofuy5pqzsio7hh4zf7r22es6.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)