Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Рідні полеглих Героїв Князівської бригади отримали пам'ятні відзнаки

Князівський хрест Героя отримали понад сотня родин полеглих воїнів.

Фото: Фейсбук.

Рідні полеглих Героїв Князівської бригади отримали пам'ятні відзнаки

У такий спосіб командування 14 ОМБр ім. князя Романа Великого віддає шану пам’яті та вдячність своїм полеглим побратимам

На церемонію нагородження були запрошені батьки, дружини, діти, брати і сестри загиблих військовослужбовців. Вклонитись пам’яті полеглих Героїв та подякувати їх родинам прийшов перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Про це повідомляє Волинська обласна рада. 

Зазначалося що від початку свого створення – у грудні 2014 року - 14 ОМБр виконувала найскладніші бойові завдання у зоні проведення АТО. Київщина, Житомирщина, Миколаївщина, Донеччина, Харківщина – це мапа бойового шляху військової частини за час повномасштабного вторгнення. Зараз князівські воїни виконують бойові завдання на Куп’янському напрямку. Їхнє кредо: «Можемо все, всюди, завжди! Та Своїх не забувай, ворогам не прощай! Перемога за нами!!!».

Посмертну відзнаку полеглим воїнам 14-ї ОМБр «Князівський хрест Героя. «Навіки в строю» їхнім рідним вручив заступник командира частини, підполковник Василь Лапчук.

«Ще вчора я зі своїми бойовими побратимами нищив ворога на Куп’янському напрямку. Сьогодні ж стою перед вами і маю велику честь вручити пам’ятні відзнаки родинам наших Героїв, які для України зробили усе, що могли, віддавши найцінніше - своє життя», -

наголосив він та запропонував усім присутнім вшанувати пам’ять про загиблих хвилиною мовчання.

Князівський хрест Героя отримали понад сотня родин полеглих воїнів.

 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Telegram Channel