Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Президент Зеленський «не може зрозуміти», як «Трамп може бути на боці путіна»

Як можна підтримувати диктатора-вбивцю?

Фотоколаж із сайту unian.ua.

Президент Зеленський «не може зрозуміти», як «Трамп може бути на боці путіна»

І невже це не розуміють американські виборці?

Володимир Зеленський вважає, що ймовірний кандидат у президенти США Дональд Трамп не розуміє цілей владіміра путіна у війні проти України й тому виступає проти подальшої допомоги Києву.

Про це Зеленський заявив в інтерв’ю CNN, повідомляє «Європейська правда».

За словами голови держави, він «не може зрозуміти, як Дональд Трамп може бути на боці путіна». «Це неймовірно», – додав він.

На думку Зеленського, Трамп не розуміє цілей російського президента і «не знає» його.

«Я знаю, що він зустрічався з ним... але він ніколи не воював з путіним. Американська армія ніколи не воювала з армією росії. Ніколи... Я краще розумію. Я не думаю, що він розуміє, що путін ніколи не зупиниться», – наголосив президент.

Він вважає, що в разі, якщо Трамп вирішить підтримати росію, а не Україну, в нинішній повномасштабній війні, то виступить «проти американців».

За даними ЗМІ, в разі перемоги на президентських виборах у США Трамп збирається «зменшити зобов’язання» перед деякими членами НАТО, а також планує підштовхувати Україну і Росію до переговорів.

У листопаді Володимир Зеленський вже пропонував Трампу приїхати в Україну. Але Трамп відмовився, пославшись на «конфлікт інтересів» із чинною адміністрацією Джо Байдена.

Після цього Зеленський не раз пропонував Трампу знову приїхати, зокрема й на лінію фронту.

Читайте також: Кровопивця лукашенко заявив, що у 2025 році буде балотуватися на президента білорусі.

Telegram Channel