Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
Таких Лукаша і Мавки, як у Горохові, нема ніде на Волині

Ролі Мавки й Лукаша чуттєво виконали, може, й майбутні артисти Злата Калашнюк і Роман Псюк.

Фото Інни ГАЙДИ.

Таких Лукаша і Мавки, як у Горохові, нема ніде на Волині

Останні зимові й перші весняні дні в закладі дошкільної освіти «Казка», що в місті Горохів, є знаковими, відколи цей дитячий садочок зустрічає на своєму порозі дошкільнят: наприкінці лютого й на початку березня дітвора присвячує чудові змістовні години основоположникам української літератури Лесі Українці й Тарасові Шевченку

Цими днями малеча вшанувала життєвий і творчий шлях Лесі Українки

До слова, в затишних світлицях «Казки» портрети геніїв освітяни розмістили на чільних місцях серед прегарних вишиванок, тож малеча знає їх не лише із розповідей вихователів, а й в обличчя.

На змістовне дійство, присвячене Лесі Українці з нагоди 153-ї річниці від Дня народження, всіх діток і працівників дитсадка запросила група «Усмішка» і її вихователь Лариса Рудь.

Пані Лариса, багата професійним досвідом і спогадами про сотні своїх вихованців, щоразу не перестає захоплюватися, наскільки легко вони запам’ятовують Кобзареві і Лесині строфи, як чуттєво декламують вірші відомих поетів ще й перевтілюються в артистів, інсценізуючи улюблені поеми й казки.

На дитячому святі «Усмішка» приємно вразила талантами і малих, і дорослих глядачів. Авторський сценарій Лариси Рудь був схожим на барвінковий віночок. Пелюстками в ньому була поезія, пісеньки, таночки, які виконували всі 13 дівчаток і 11 хлопчиків чарівної «Усмішки».

Знайомтесь: група «Усмішка» і її вихователь Лариса Рудь. Фото Інни ГАЙДИ.
Знайомтесь: група «Усмішка» і її вихователь Лариса Рудь. Фото Інни ГАЙДИ.

 Граціозні па малеча демонструвала під слова і музику Лесиної «Колискової». Дітки усміхалися, уявляючи й виспівуючи «Вишеньки-черешеньки» поетеси  й з усіх сил плескали в долоньки постановці з уривку славнозвісної драми-феєрії «Лісова пісня». Ролі Мавки й Лукаша в ній чуттєво виконали, може, й майбутні артисти Злата Калашник і Роман Псюк.

Ролі Мавки й Лукаша чуттєво виконали, може, й майбутні артисти Злата Калашнюк і Роман Псюк. Фото Інни ГАЙДИ.
Ролі Мавки й Лукаша чуттєво виконали, може, й майбутні артисти Злата Калашнюк і Роман Псюк. Фото Інни ГАЙДИ.

 – Я й не сумнівалася, що цей захід вдасться по-своєму величним і водночас зворушливим до сліз. Ми готувалися до нього з любов’ю, з повагою до улюблених митців, творчість яких відчувається актуальною й потрібною навіть в час воєнного лихоліття, – щиро поділилася враженнями завідувачка ЗДО «Казка» Інна Гайда. «Усмішці» і Ларисі Рудь подякувала за творче завзяття методист закладу Алла Медведчук.

Леся ВЛАШИНЕЦЬ.

Читайте також: «Пишу твори. Пишіть в «лічку»… Що болить журналістці з Волині?.

Telegram Channel