ESPOO, FINLAND - JULY 15: Artur Felfner of Ukraine competes in Men's Javelin Throw during European Athletics U23 Championships Espoo - Day 3 on July 15, 2023 in Espoo, Finland. (Photo by Jurij Kodrun/Getty Images for European Athletics)

Фото – XX / JK / Jurij Kodrun/ Getty Images.

Артур Фельфнер (на фото) здобув дебютне доросле «золото» Кубка Європи

Українець виграв свій перший міжнародний старт від початку року.

20-річний Артур Фельфнер здобув «золото» на Кубку Європи з метальних дисциплін у португальській Лейрії.

Як інформує «Суспільне Спорт», у попередньому сезоні Фельфнер здобув «золото» змагань у Лейрії у категорії до 23 років. Водночас на Кубку Європи-2023 він щонайменше на півтора метра перевершив результати учасників дорослого турніру.

Цього року Фельфнер вперше заявився на дорослі змагання Кубка Європи, але так само переконливо виграв дебютну медаль на цьому рівні.

Серед усіх учасників групи «А» (їх десять) у Фельфнера – восьмий найкращий результат у кар’єрі. 19-річний німець Макс Денінг уже в цьому сезоні метав спис за 90 метрів, однак на змаганнях у Лейрії саме 20-річний українець став найкращим.

Як виступив Артур Фельфнер

У першій спробі показав результат 76.64 метра, займав проміжне третє місце. Покращив свій результат до 81.89 метра – у другій спробі, якою завершив виступи на турнірі.

Попри одразу чотири невикористані спроби Фельфнера, жодному із суперників не вдалося наблизитися до результату українця. Найближче підібрався румун Александру Новак – 80.73 метра.