Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
На «Устилузі» затримали киянина, який незаконно ввозив БАДи, вартістю 280 тисяч гривень

Остаточні рішення у справі невдовзі прийматиме суд.

Фото: Фейсбук.

На «Устилузі» затримали киянина, який незаконно ввозив БАДи, вартістю 280 тисяч гривень

Киянин, який в'їжджав в Україну через пункт пропуску «Устилуг», проігнорував усталене правило щодо обсягів товарів, які можна ввозити на одну особу

Адже відповідно до статті 378 Митного кодексу та Постанови Кабміну № 434 від 21 травня 2012 року громадяни можуть ввозити на митну територію України харчові продукти для власного споживання на загальну суму, яка не перевищує еквівалент 200 євро на одну особу.

Про це інформує Волинська митниця. 

Щодо обсягів, товар можна ввозити не більше, ніж 1 упаковку виробника на особу або загальною масою, яка не перевищує 2 кг кожного найменування. Під час ввезення громадянами харчових продуктів здійснюється їх декларування.

Житель Києва, перетинаючи польсько-український кордон, для руху свого авто обрав «зелений коридор». Так чоловік заявив, що не переміщує через кордон товарів, які підлягають декларуванню або обмежені до ввезення. Між тим, у ході митного контролю з багажника його авто було вилучено 378 банок біологічно активних добавок орієнтовною вартістю 280 тисяч гривень. 

Щодо чоловіка склали протокол про порушення митних правил за ознаками частини 3 статті 471 Митного кодексу. Недекларування громадянами товарів, що підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження, тягне за собою накладення штрафу у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією таких товарів або без такої.

Остаточні рішення у справі невдовзі прийматиме суд.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Польські протестувальники продовжують блокувати рух вантажівок на кордоні.

Реклама Google

Telegram Channel