![Президент України подякував дефлімпійській збірній, у якій виступала і волинянка, за високі досягнення](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/s/m3/uwyc6u-0x1-1193x795-55xuki6u75imanwojm673efmvfjodm3s.jpg)
Так тримати!
Президент України подякував дефлімпійській збірній, у якій виступала і волинянка, за високі досягнення
Дефлімпійські ігри-2023 проходили у Туреччині з 2 по 12 березня
Вперше в історії області участь у зимових Дефлімпійських іграх взяла волинянка – Анастасія Смідюк. Вона двічі потрапила в п'ятірку кращих спорстменів у виді програми «лижні перегони».
Про це інформує Центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт». Волинь.
«Пишаємося Національною дефлімпійською збірною України! На ХХ зимових Дефлімпійських іграх у Туреччині наші спортсмени завоювали 19 медалей і вперше в історії очолили командний залік. Українські лижники посіли перше місце, здобувши сім золотих, чотири срібні та дві бронзові медалі. Вони двічі зайняли весь п’єдестал Дефлімпійських ігор. Фантастичне досягнення! Аплодую нашій збірній і кожному нашому дефлімпійцю за те, що вони здобули таку важливу перемогу для нашої країни та продемонстрували всьому світові, що таке справжня українська воля до перемоги», –
написав Володимир Зеленський у соцмережі «X».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/m3/ug5pa4-0x0-1193x1661-55xuki6u75imanwojm673efmvfjodm3s.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: На Волині юні ліцеїсти змагалися у спортивному орієнтуванні.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)