Козаки сильніші за вікінгів: збірна України, програючи Ісландії, робить камбек і виходить на Євро-2024! (Відео)

Оле-оле-оле-оле!!!

Фото із сайту champion.com.ua.

Голи Циганкова та Мудрика допомогли «синьо-жовтим» здобути знову вольову перемогу. Ціна якої – путівка на Чемпіонат Європи-2024 з футболу!

Відбір до Чемпіонату Європи-2024. Кваліфікація, фінал. Україна – Ісландія – 2:1 (0:1 – Альберт Гудмундссон, 30 хв.; 1:1 – Віктор Циганков, 54; 2:1 – Михайло Мудрик, 84). Стадіон: «Тарчинськи Арена» (Вроцлав, Польща). Арбітр: Клеман Тюрпен (Франція).

Збірна України: Лунін, Конопля, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Бражко, Малиновський (Зінченко 64), Циганков (Таловєров 88), Судаков, Мудрик, Яремчук (Довбик 72).

Збірна України знову на останніх хвилинах вириває вольову перемогу над Ісландією!

А це означає, що ми їдемо на Євро-2024! Вчетверте їдемо на Євро! Слава Україні!

Як забивались голи у матчі:

0:1 – На 30 хвилині гри Альберт Гудмундссон ошелешив українців: спочатку втік від Малиновського, який впав на газон, а потім вміло обіграв Бражка та сильно пробив по воротах Луніна, який не зумів врятувати свою команду.

1:1 –  Судаков розігнав контратаку, яку вміло завершив Циганков, пробивши майстерним ударом під стійку воріт ісландців.

2:1 – На 84 хвилині матчу Судаков виконав передачу на Мудрика і Михайло в один дотик поцілив у нижній кут воріт Вальдімарссона.

Цей гол приніс путівку українцям на Євро-2024. Ура! Оле-оле-оле-оле!

Підопічні Сергія Реброва на Євро-2024 потрапили в групу Е до збірних Бельгії, Словаччини та Румунії. У такому квартеті з групи можна виходити і далі.

Чемпіонат Європи-2024 прийме Німеччина. Турнір почнеться 14 липня, а завершиться 14 червня.