Курси НБУ $ 40.55 € 43.45
Ковельська громада – єдина в області, яка віддала усі кошти, отримані від «військового» ПДФО, для потреб ЗСУ

Мер Ковеля наголосив, що пріоритетом у роботі торік і нині є підтримка Сил оборони України.

Фото: Фейсбук.

Ковельська громада – єдина в області, яка віддала усі кошти, отримані від «військового» ПДФО, для потреб ЗСУ

Ковельський міський голова Ігор Чайка звітує перед громадою про роботу за 2023 рік

Учора Ігор Чайка поспілкувався з мешканцями мікрорайону «Ковель- 2».

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

У розмові взяли участь секретар міської ради Оксана Багнова, перший заступник міського голови Тарас Яковлев, заступники міського голови Наталія Маленицька, Віктор Жигаревич, керуючий справами Іван Чуліпа, керівники структурних підрозділів виконкому.

Мер наголосив, що пріоритетом у роботі торік і нині є підтримка Сил оборони України. Ковельська міська рада від імені та коштом громади змогла надати матеріально-технічну допомогу 19 військовим частинам та підрозділам. Це – квадрокоптери різних видів, зарядні станції, радіостанції, паливо, спеціалізований автомобіль з рефрижератором Mercedes-Benz Sprinter та інше.

Загальна сума виділених на зміцнення обороноздатності коштів (як субвенцій, так і на закупівлі) – 55 мільйонів 877 тисяч гривень.

Ковельська громада – єдина в області, яка віддала усі кошти, отримані від так званого «військового» ПДФО, на покращення матеріально-технічного забезпечення Сил оборони.

«Підтримувати військових, які боронять Україну – наш обов’язок. Але ще дуже важливо – віддавати шану кожному, хто загинув на війні, зробити все, щоб Героїв знали і пам’ятали, достойно вшанувати кожного свого захисника, який повертається додому «на щиті»», - акцентував мер у своєму виступі.

Ігор Чайка також наголосив, що велика увага у минулому році приділялась безпековим питанням. На будівництво та ремонт укриттів у приміщеннях закладів освіти, культури та охорони здоров’я у 2023 році спрямовували із бюджету громади 40 мільйонів 160 тисяч гривень.

Збудували дві нові споруди у навчальних закладах – ліцеї «Оберіг» (відкрили у вересні) та школі №2 (будівництво завершили наприкінці року), а також дитсадках №10 (облаштування підвального приміщення під укриття) та №6 (облаштування підвального приміщення ліцею 13 під укриття для вихованців дитсадка).

Збільшили площі наявних укриттів, що дало дітям можливість навчатися в одну зміну, у ліцеях №10 та ліцеї ім. Олени Пчілки. Відремонтували та покращили умови у ліцеї №11, а також дитсадках №№12 та 13.

Наразі завершується масштабне будівництво найбільшої захисної споруди у нашій громаді, яка зможе вмістити 800 школярів - стаціонарного укриття на території ліцею №1.

У цьому році у планах - облаштування захисного приміщення на цокольному поверсі Тойкутського ліцею, будівництво укриття для ЗЗСО №9, а також розширення укриття Зеленського ліцею.

Розповів мер і про те, що Ковель залучає для свого розвитку грантові кошти та активно співпрацює з партнерами. 11 міст-побратимів у Польщі, Литві, Німеччині, США постійно - на зв’язку. А завдяки співпраці з німецькими містами Ковель отримав два пакети безкоштовної допомоги від німецького товариства міжнародної допомоги GIZ, що фінансується Федеральним урядом Німеччини.

Це дозволило суттєво підсилити транспортними засобами автопарк комунальних підприємств. Вони отримали - екскаватор, бортову вантажівку, бобкат, самоскид з краном MAN, фронтальний навантажувач. Мікроавтобус Форд Транзит передано на баланс виконавчого комітету.

Ще п’ять одиниць техніки придбали для комунальників за кошти бюджету громади.

Попри війну, місто жило, багато було зроблено для того, щоб воно стало більш затишним і комфортним: ремонтували дороги, реконструювали системи водовідведення, прокладали нові водогони, дбали про благоустрій.

Міський голова не лише говорив про виконане, але й - про найближчі плани, відповідав на запитання присутніх.

Усі питання, пропозиції, прохання людей зафіксовані і взяті до уваги. Ігор Чайка пообіцяв, що буде особисто тримати на контролі вирішення того, що на сьогодні є можливим.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Ковельчани-захисники повертаються до побратимів на фронт з подарунками від земляків.

Реклама Google

Telegram Channel