Курси НБУ $ 40.52 € 43.43
Техніку управління дронами освоїв сам: захиснику з Ковеля передали 10 безпілотників

Ця маленька «пташка» може врятувати сотні життів, знищити десятки одиниць техніки.

Фото: Фейсбук.

Техніку управління дронами освоїв сам: захиснику з Ковеля передали 10 безпілотників

10 FPV – дронів з поліпшеним відеоспостереженням від Ковельської громади міський голова Ігор Чайка передав для одного з підрозділів ГУР

У ньому служить ковельчанин Олександр, який попросив залишитись за кадром.

Про це інформує Ковельська міська рада.

Саша наголосив, що зі своїм містом приємно мати справу. Усе швидко й по-діловому. Після того, як був направлений запит на ім’я мера, поспілкувались ще телефоном, а незадовго повідомили, що можна приїжджати за обладнанням, яке зараз вкрай необхідне. Каже, що далеко не кожна громада працює так оперативно.

У розмові з військовим проймає гордість за наших земляків. Скільки сили духу в цих людях, мужності, стійкості, які вони талановиті, винахідливі.

Після 24 лютого Саша повернувся з-за кордону, він з перших днів на війні. Сам освоїв техніку управління дронами - допомогли відеоролики, які знаходив в інтернеті. Зараз навчив цьому бойовому мистецтву своїх побратимів – у його підпорядкуванні 2 підрозділи – 12 бійців. Згодом все ж пройшов відповідний курс та отримав сертифікат оператора БПЛА.

Каже, ця маленька «пташка» може врятувати сотні життів, знищити десятки одиниць техніки. Це тепер їх щоденна робота, яку вони виконують дуже професійно. А Олександр, як командир, має ще подбати, щоб квадрокоптери завжди були у хлопців під рукою.

Дякуємо за захист. Безпілотники, мавіки, тепловізори, прожектори - все це та багато іншого потрібно нашим воїнам на постійній основі, тому Ковельска громада продовжує працювати над цим щодня.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Ковельчани-захисники повертаються до побратимів на фронт з подарунками від земляків.

Реклама Google

Telegram Channel