Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
 «Зацілований» ексначальник Рівненського ТЦК висловився про скандал

Отакої.

Фото ТСН.

«Зацілований» ексначальник Рівненського ТЦК висловився про скандал

Олександр Ярмошевич заявив, що написав рапорт і переводиться до бойової частини, де «з честю і гідністю буде нищити ворога»

Колишній військком з Рівного Олександр Ярмошевич, який втрапив у скандал з поцілунками на робочому місці, прокоментував інцидент.

Про це він написав у Facebook, пише ТСН.

Ярмошевич запевнив, що на посаді начальника Рівненського міського ТЦК «керувався законом і військовою честю – хабарів не брав, ухилянтів не ховав і не покривав, незаконних премій не виписував».

«Але це чомусь стало неважливо, як тільки інформаційні помийки злили у Мережу відео... І нікому не цікава моя професійна діяльність. Всі обговорюють мою «аморальну» поведінку. Так, йде розслідування, хто і коли встановив камери. Як відео з камер потрапило до розповсюджувачів… Хто «створив» це відео», – зазначив ексвійськком.

Ярмошевич запевнив, що командування не має до нього претензій щодо професійної діяльності. «Але я не хочу більше отримувати того хейту і тиску! Сьогодні на тлі загального цькування працівників ТЦК моя історія одна із. Я офіцер і дію як офіцер! Я написав рапорт і переводжуся до бойової частини. Сподіваюся, що там мене полишать у спокої маніпулятивні ЗМІ і я з честю і гідністю буду нищити ворога!», – підсумував військовий.

Реклама Google

Telegram Channel