Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
У Луцьку голову ОСББ змусили навести лад на прибудинковій території

Під час перевірки умови припису було виконано, порушення усунуто.

Фото: facebook.com.

У Луцьку голову ОСББ змусили навести лад на прибудинковій території

Інспектором департаменту муніципальної варти було відреаговано на звернення, що надійшло через відділ комунікації «15-80», а саме мешканці будинку № 39 по вулиці Захисників України поскаржилися на засмічення прибудинкової території

В ході розгляду звернення було виявлено звалювання обрізаних гілок після весняного кронування дерев на прибудинковій території. Голова ОСББ, замість того, щоб відразу вивезти гілки, допустила їх нагромадження.

Про це інформує Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.

Відповідно було проведено роз’яснювальну роботу з головою ОСББ та видано припис, щодо вивозу гілля та прибирання даної території, а також попереджено про адміністративну відповідальність в разі невиконання вимог та недопущення порушення Правил благоустрою міста Луцька в майбутньому.

Під час перевірки умови припису було виконано, порушення усунуто.

Додатково, наголошуємо, що складування гілля на прилеглих територіях, біля сміттєвих майданчиків, обабіч доріг, території загального користування суворо заборонено та передбачає адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу розміром від 340 до 1360 грн на громадян та від 850 до 1700 грн на посадових осіб.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Скільки лісоматеріалу та дров паливних лісівники Полісся надали військовим з початку року.

Реклама Google

Telegram Channel