![У громаді на Волині для дружин та матерів полеглих Героїв влаштували майстер-клас із живопису](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/h/lx/4br36f-0x40-800x533-oke4vc37r6ocjexecpya2etfptggilxh.jpg)
Це новий та цікавий досвід для кожної з жінок.
У громаді на Волині для дружин та матерів полеглих Героїв влаштували майстер-клас із живопису
Благодійний фонд «Сучасна Україна», президентом якого є Володимир Гавриш, реалізовує проєкт «Жива» в кожній українській громаді, де є спільнота жінок, які втратили чоловіків та синів у війні
Проєкт створено з метою соціально-психологічної реабілітації учасниць, допомогти родинам Героїв пережити втрату.
Про це йдеться на сайті Павлівської громади.
У рамках всеукраїнського арт-реабілітаційного проєкту «Жива. Справжні історії кохання» на Волині проводяться виставки картин дружин загиблих Героїв. За підтримки Павлівської сільської ради триває організація проєкту у Павлівській громаді.
Зараз дружини та матері полеглих Героїв, які виявили бажання взяти участь у проєкті, готуються представити свої художні твори. Днями до них завітали Наталія Лобойко – представник благодійного фонду «Сучасна Україна», Роман Юзефович – керівник фонду «Сучасна Україна» Володимирського району та волонтер фонду Катерина Онисько. Вони взяли участь у першому етапі майстер-класу живопису для учасниць. Навчання організували в приміщенні Публічної бібліотеки Павлівської сільської ради, проводила майстер-клас з учасницями та давала професійні настанови Зінаїда Петрова – член любительського об'єднання «Колорит», учасниця Міжнародних планерів художників, член Благодійного фонду «Крила матері», художній керівник ЦКП Володимирського міської ради разом із своєю помічницею Іриною Католик – ученицею творчої студії Тетяни Салухи.
Це новий та цікавий досвід для кожної з жінок. Тож бажаємо їм лише позитивних емоцій від процесу створення картин та успішних результатів.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/lz/23tf4n-0x0-800x1067-uhblaysashtmer5rlo7j4ii7s7gt5lz3.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/yf/dbgnzm-0x0-800x1067-aacxlljswgycr4xbguoxhijavflclyfp.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/7f/oj6mbc-0x0-800x1067-hvspbmq5ubnitm2qs6wophpy3ivky7fp.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/wf/goj72a-0x0-800x600-krsruufkvsawnzzw3s6you66sqmgrwfv.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/fl/j55ukj-0x0-800x1067-7lmb4jutztv4fcyc3yacw54ddvwvnflr.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/xn/ts3u77-0x0-800x600-nulz4yqtudbdgne6dol4qcpo7xbbgxnm.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У Володимирі призначили одноразові грошові допомоги.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)