Курси НБУ $ 40.65 € 43.55
У громаді на Волині випускники на згадку висадили дерева на шкільних подвір'ях (Фото)

Через 20 років до висаджених дерев сьогоднішні випускники приведуть своїх дітей.

Фото: kolodyazhne-gromada.gov.ua.

У громаді на Волині випускники на згадку висадили дерева на шкільних подвір'ях (Фото)

Учні випускних класів всієї України, завершуючи навчальні заклади і прощаючись з дитинством, не матимуть традиційного шкільного балу і радості зустрічі першого дорослого світанку через розв’язану російським агресором війну

Але щоби лишити у пам’яті світлу згадку про дні шкільного життя, на рівні держави впроваджуються різні ініціативи. Серед них – всеукраїнська акція єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь», що передбачає висаджування випускниками зелених насаджень.

Про це йдеться на сайті Колодяжненської громади.

«Цей крок єдності – це символ нашим воїнам на передовій щодо незламної віри в нашу Перемогу!  Цей крок – підтримка загальноєвропейської зеленої Угоди (Green Deal). Випускники війни – це майбутні архітектори нової України – незламної і зеленої! І через 20 років до висаджених дерев наші юні вже не діти приведуть своїх дітей!» - наголошують організатори акції.

Це чудовий привід озеленити територію власної школи або ж допомогти озеленювачам! Саме  тому управління гуманітарної сфери виконавчого комітету сільської ради ініціювало висадження зелених насаджень у закладах загальної середньої освіти громади. До акції долучилися майбутні випускники Колодяжненського, Скулинського, Кричевичівського, Уховецького, Дрозднівського ліцеїв та Волошківської, Рокитницької, Білашівської гімназій і висадили на шкільних подвір’ях чимало дерев різних порід: яблуні, калину, туї, берізки, каштани тощо. А, приміром, у Скулинському ліцеї висадили саджанці абсолютно різних видів дерев і кущів, навіть екзотичних – від дуба і тополі – до кипариса та оливи.

«Це прекрасна екологічна ініціатива, про яку пам’ятатимуть педагоги і самі випускники. А дерева, що зеленітимуть на шкільких подвір’ях – роками нагадуватимуть про це, - зауважив сільський голова Віталій Кашик, який побував в окремих закладах освіти і доєднався до акції. – Нехай приймаються, квітнуть, милують наш зір. А вам, дорогі випускники, широких і легких життєвих доріг, але нехай у вашому серці завжди буде особливе місце для стежки, що веде до рідної школи та малої батьківщини! Дякую нашим Збройним Силам, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ!»

 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel