![У Ковелі для матерів полеглих Героїв організували майстер-клас зі створення писанок](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/e/db/kazgtr-2orimbvjipdknfszz3us2zs4bz5m3dbe.jpg)
Писанкарство - це справжнє мистецтво, яке вимагає знань та майстерності.
У Ковелі для матерів полеглих Героїв організували майстер-клас зі створення писанок
Навчала цьому декоративному розпису жінок творча та натхненна Оксана Цюп'яшук
У теплих долонях та з чистими помислами народжується українська писанка. Вона наповнена особливими символами, життям та сонцем. Писанкарство - це справжнє мистецтво, яке вимагає знань та майстерності.
Про це інформує Ковельська міська рада.
«Робота кипіла. Віск, сяйво свічки, запах фарби...Простір наповнювався світлом, затишком та надзвичайним теплом. І ось, злегка торкаючись полум'я, з'являється перша робота. Віск повільно стікає, залишаючи по собі неповторні візерунки. Народжується писанка», - ділиться враженнями від процесу ініціатор проєкту «Крила», директор центру соціальних служб Інна Третяк.
Каже, що всі разом раділи і тішилися, мов діти, захоплювалися витворами, які «начарували» самі.
«Дякуємо Оксані Цюп’яшук за позитивну енергетику, можливість поринути у справжню магію. Спасибі брату Тарасу та отцю Роману, настоятелю храму Блаженного Миколая Чарнецького за молитву та підтримку. Обіймаємось крильми», - додає вона.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/xi/lsit4d-0x0-1536x1458-bwl2rwuiv47u22f3vyrfjtxexh5ovxi3.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/s5/c2zs2y-0x0-1536x1134-kszorw3xb77f646xqdxydhjkzx6yas5e.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/62/rhnztd-0x0-2048x1417-6j2c2ngzjwafklyxknlflntrxre7d62b.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/kf/kyrrm2-0x0-1200x1600-3s5adofvz7laubyjuxcbpjqmlb3olkfw.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)