Курси НБУ $ 40.12 € 43.49
Це питання справедливості: Петро Порошенко став на захист розвідника Романа Червінського

Петро Порошенко.

Фото Європейська солідарність.

Це питання справедливості: Петро Порошенко став на захист розвідника Романа Червінського

Петро Порошенко під час виступу з трибуни Верховної Ради закликав припинити переслідування і незаконне утримання під вартою полковника, розвідника Романа Червінського. П’ятий Президент зазначив, що проти офіцера, який боровся з окупантами, застосовують вибіркове, упереджене правосуддя

«Несправедливість неприпустима в принципі. Особливо неприпустима під час війни і особливо неприпустима по відношенню до українського воїна, розвідника, героя. І совість вимагає від мене і від всіх нас використати цю парламентську трибуну для його захисту. Для захисту Романа Червінського», – сказав Порошенко, інформує eurosolidarity.

«Тим більше, після тієї кричущої історії, коли 19 квітня було розглянуто продовження запобіжного заходу після року тримання у в’язниці безневинної людини. Без Червінського, без адвокатів, а скоро буде вже без суддів, коли прокурорська трійка буде вирішувати питання перебування у в’язниці. Я переконаний в тому, що неприйнятно, коли суд залежний і упереджений, коли правосуддя вибіркове. Не може такого бути в Україні – це зразок росії, проти якої Червінський боровся все своє свідоме життя», – наголосив Петро Порошенко. За його словами, ця справа – це помста від тих, хто відпустив Цемаха, якого взяв Червінський.

«Я як п’ятий Президент віддавав накази, які він блискуче виконував, забезпечуючи нашу перемогу», – нагадав Петро Порошенко.

«Те, що зараз відбувається, це не персональна справа Червінського – це справа всіх нас. Це питання нашого руху в Європу. Це питання верховенства права. Це питання незалежного правосуддя. Це питання свободи слова, демократії і парламентаризму. І справа Червінського – це тривожний дзвінок, який весь український народ вимагає нас почути», – вважає Порошенко.

«Моя вимога, наша вимога – свободу Роману Червінському!», – закликав Порошенко.

Реклама Google

Telegram Channel