Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
Чорна звістка: вчора Волинь втратила на передовій аж трьох своїх Героїв

Вічна пам’ять і слава Героям!

Фото із сайту ukr.net.

Чорна звістка: вчора Волинь втратила на передовій аж трьох своїх Героїв

Найстаршому з них було лише 41...

24 квітня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще троє бійців з нашого Поліського краю.

Це – Андрій Ющенко, Іван Войчук і Андрій Сливка, інформує «Суспільне Луцьк».

Андрій Сливка

В Турійській громаді оголосили триденну жалобу у зв'язку із загибеллю на передовій військовослужбовця Андрія Сливки. Бійцю із села Растів, який служив у війську з перших днів повномасштабної війни, було 39 років.

Андрій Сливка.
Андрій Сливка. Фото – «Суспільне Луцьк».

 Останній бій захисник прийняв на Донеччині 22 квітня. У Андрія Сливки залишилися батьки, брат, дружина і син. Дату прощання з військовим в громаді сповістять пізніше.

Іван Войчук

23 квітня 2024 року під час виконання бойового в Донецькій області загинув 41-річний уродженець села Гута-Боровенська Іван Войчук, повідомили у Камінь-Каширській громаді.

Іван Войчук.
Іван Войчук. Фото – «Суспільне Луцьк».

 24, 25, 26 квітня оголошені у громаді днями жалоби. Коли та де відбудеться прощання з Іваном Войчуком обіцяють повідомити пізніше.

Олександр Ющенко

Про втрату також сповістили у Луцькій громаді — на передовій загинув нацгвардієць Олександр Ющенко. Полеглому захиснику було 37 років.

Олександр Ющенко.
Олександр Ющенко. Фото – «Суспільне Луцьк».

 Відомо, що боєць захищав Україну з 2014 року. Штаб-сержант загинув 23 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Долинське Дніпропетровської області.

Вічна пам’ять і слава Героям!

Читайте також: Зеленський: у Кремлі царює божевілля.

Реклама Google

Telegram Channel