Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
У 58-річного українця поцупили 2 мільйони злотих готівкою

Після нападу чоловік був доставлений до лікарні з серйозними тілесними ушкодженнями.

Фото: ілюстративне/facebook.com.

У 58-річного українця поцупили 2 мільйони злотих готівкою

У центрі Варшави група осіб в масках напали на 58-річного громадянина України, який входив у багатоквартирний будинок на вулиці Кошиковій

За неофіційною інформацією, нападники вдарили потерпілого, кинули його на землю та жорстоко побили, після чого відібрали у нього майже 2 мільйони злотих. Ці кошти чоловік нещодано отримав у пункті обміну валюти на вулиці Івана Павла II, де він конвертував 400 тисяч євро у злоті.

Про це пише  Inpoland.

«Кримінальне розслідування у цій справі веде прокуратура Варшави-Середмістя, яке зосереджено на виявленні та притягненні до відповідальності зловмисників», – Якуба Пациняка, речник центральної поліції

Зловмисники втекли з місця події, залишивши потерпілого пораненим. Наразі поліція та правоохоронні органи вживають широкомасштабних заходів для розшуку злочинців та встановлення осіб, причетних до нападу.

Після нападу чоловік був доставлений до лікарні з серйозними тілесними ушкодженнями. Його стан оцінюється, як важкий. Цей жахливий інцидент спричинив серйозне занепокоєння серед громадськості, особливо в умовах зростаючої кримінальної активності у регіоні. Люди вимагають від влади негайних заходів. Злочинність у Варшаві стає все більшою проблемою, і громадськість вимагає ефективних заходів від влади для запобігання подібним інцидентам у майбутньому.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: В громаді на Волині реалізується проєкт від ЮНІСЕФ.

Реклама Google

Telegram Channel