Курси НБУ $ 40.44 € 43.53
На Волинській митниці – великі черги на виїзд за кордон

Дана тенденція зберігається щороку після закінчення Великодніх свят та частково пов’язана з початком періоду відпусток.

Фото: Фейсбук.

На Волинській митниці – великі черги на виїзд за кордон

Характеристика пасажиропотоку протягом останніх днів свідчить про динаміку руху осіб та транспорту через пункти пропуску на кордоні з Польщею

Пропускні операції показують про поступове збільшення кількості осіб, які слідують в бік суміжної держави.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. 

За останню добу державний кордон у напрямку виїзду перетнуло 25 тис. осіб, що на декілька тисяч переважає над кількістю пропущених в Україну. У зв’язку з пожвавленням руху перед пунктами пропуску утворились черги з легкових автомобілів та автобусів. Дана тенденція зберігається щороку після закінчення Великодніх свят та частково пов’язана з початком періоду відпусток.

Найбільші накопичення з транспорту спостерігаються у «Шегинях», «Краківці», «Раві-Руській», що на Львівщині, та «Устилузі» на Волині. Нагадаємо, на українсько-польському кордоні, в межах Львівської та Волинської областей, цілодобово функціонують вісім пунктів пропуску для автомобільного сполучення. Найменший пасажиропотік спостерігається у «Смільниці», «Грушеві» та «Угринові».

З метою зменшення часу очікування в чергах громадянам рекомендують обирати ці пункти пропуску для перетину кордону. Актуальну ситуацію щодо стану черг можна відстежити на офіційних ресурсах Держприкордонслужби, зокрема на сторінці Західного регіонального управління у Фейсбук, дані оновлюються кожні три години.

Громадянам, які планують слідувати через Польщу транзитом, радять обирати для перетину кордону пункти пропуску в межах Закарпатської та Чернівецької областей.

Перетин кордону залежить від роботи усіх представників контрольних служб, які здійснюють свою діяльність в пунктах пропуску та працівників відповідних служб суміжної сторони.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Лучани продемонстрували у вишиванках своє місце сили.

Реклама Google

Telegram Channel