Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
У Варшаві затримали українця, в якого вкрали сумку із 4 мільйонами злотих

Ось у цьому пункті обміну валют українець обмінював іноземну валюту на польські злоті.

Фото із сайту srodmiescie.policja.gov.pl.

У Варшаві затримали українця, в якого вкрали сумку із 4 мільйонами злотих

Наприкінці квітня на громадянина напали двоє чоловіків, особи яких поки не встановили. І ось нове повідомлення у цій справі

У Варшаві поліція заарештувала 58-річного громадянина України за неправдиві свідчення.

Наприкінці квітня на чоловіка напали двоє незнайомців, побили та відібрали сумку з 4 мільйонами злотих. У правоохоронців є підозри, що ці гроші не належать фігуранту.

Про це повідомила поліція Варшави.

Наприкінці квітня на українця напали двоє чоловіків, особи яких поки не встановили. Вони повалили його, побили і відібрали сумку з грошима.

До цього чоловік був у пункті обміну валют, де обмінював іноземну валюту на польські злоті.

Чоловік звернувся до поліції та стверджував, що викрадені майже 4 мільйони злотих належать йому  від продажу майна та заощаджень. Однак поліцейські встановили, що це не відповідає дійсності. Співробітники поліції з Управління боротьби зі злочинами проти життя та здоров’я, Управління боротьби зі злочинами проти власності та Управління боротьби з економічною злочинністю та корупцією встановили, що гроші не були власністю 58-річного потерпілого.

Українець вже вислухав звинувачення і за рішенням суду наступні три місяці проведе під вартою. Провадження у цій справі перебуває під наглядом Окружної прокуратури Варшава-Середмістя-Полноц.

Читайте також: Волинянин організовував переправлення ухилянтів через кордон за 3500 доларів США.

Реклама Google

Telegram Channel