![У двох громадах на Волині виявили стихійні сміттєзвалища](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/3k/lkr3dn-0x131-1200x800-peldx4iansfufwqhvhzdpbchkxwn53kf.jpg)
Якщо ви виявили незаконні сміттєзвалища, можете повідомити про це екологів.
У двох громадах на Волині виявили стихійні сміттєзвалища
Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища у Волинській області з метою запобігання та виявлення порушень вимог природоохоронного законодавства проведели обстеження території громад
Несанкціоновані сміттєзвалища виявили у Підгайцівській та Володимирській громадах.
Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Волинській області.
На вимогу Інспекції на території Володимирської громади у селі Суходоли несанкціоноване стихійне сміттєзвалище твердих побутових відходів станом на 21.05.2024 ліквідували силами міської ради.
На адресу Підгайцівської сільської ради надіслали лист з вимогою ліквідувати несанкціоноване сміттєзвалище.
Державна екологічна інспекція у Волинській області закликає, якщо ви виявили несанкціоноване сміттєзвалище, повідомляйте про виявлені факти порушень через застосунок ЕкоЗагроза або за телефоном (0332) 72-33-96.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/mp/6gii3u-0x0-2000x1600-4pinveuc2tesja5jfuh72wmpt54gsmpt.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/mk/dg4lvb-0x0-1200x1600-j7kkx6gkxpzjiisdmtv7yngttwbhjmk4.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Як на Волині розкидають вакцини проти сказу (Фото, відео).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)