Курси НБУ $ 40.55 € 43.45
Чому Зеленський не просить ввести війська союзників в Україну? (Відео)

Головною причиною нинішньої важкої ситуації в Україні Дмитро Чекалкін вважає те, що перед великою війною у Президента були неправильно виставлені пріоритети.

Фотоколаж із сайту obozrevatel.com.

Чому Зеленський не просить ввести війська союзників в Україну? (Відео)

У програмі Саміту миру, який пройде у червні в Швейцарії, нема головного, що може гарантувати мир та безпеку – прагнення до якнайшвидшого вступу в НАТО

Дипломат, телеведучий, перекладач і популярний блогер Дмитро Чекалкін в ефірі «Прямого» проаналізував міжнародну та безпекову діяльність влади за останні 10 років. Під час обговорення його проєкту-розслідування «Асфальтована доріжка для російської армії» Чекалкін сказав: «Мене неприємно вразила програма з десяти пунктів, викладена ще пів року тому для майбутнього Саміту миру в Швейцарії, де не було якраз головного нашого прагнення долучитися до Північноатлантичних структур, що і є запорукою нашої безпеки на майбутнє. Днями Президент Зеленський дав інтерв’ю європейській пресі, де взагалі скоротив ці наші вимоги до трьох пунктів. Там було морське судноплавство, енергетична безпека та обмін полоненими. Напевно, це дуже важливі питання, але ж вони не є сьогодні для нас критично важливими», – наголосив автор розслідування.

Автор фільму вважає, що Україні буде важко обійтися без безпосередньої допомоги військ союзників.    

Автор фільму вважає, що Україні буде важко обійтися без безпосередньої допомоги військ союзників: «Коли нам не вистачає зброї, не вистачає особового складу, чому ми досі не звернулися до європейських країн, наших союзників, щоб вони посилили наші можливості за рахунок своїх військових контингентів. Вони вже висловили свою готовність надіслати інструкторів, але треба розширювати присутність не тільки іноземної зброї, а й іноземних військ», – вважає Чекалкін.

До речі

У своєму проєкті Дмитро Чекалкін дослідив пріоритети безпекової та зовнішньої політики п’ятого Президента Порошенка та чинного Президента Зеленського. Якщо Петро Порошенко всі зусилля сконцентрував на розбудові ЗСУ, а також європейській та євроатлантичній інтеграції, то Зеленський до повномасштабного вторгнення навпаки загальмував усі ці процеси.

«Пріоритети у Президента були виставлені неправильно. Він займався всім, чим завгодно: мільярдами дерев, лавочками з QR-кодом, «є-Бабусями», аеродромами в деяких містах, університетом президентським, «голлівудами», «діснейлендами». Мене вразило, що буквально за три місяці до вторгнення проводять нараду в Зеленського щодо майбутнього чемпіонату Європи з баскетболу. Ну як можна відволікатися на такі другорядні речі, коли світова преса вже попереджає, на носі путінський наступ, треба рити окопи», – зазначає Чекалкін. На думку дипломата, за це доведеться відповідати перед історією, а також перед судом.

Ольга СОКОЛОВА.

Читайте також: Йому б ще жити й жити: Берестечківська громада назавжди попрощалося з 30-річним Героєм (Фото).

Реклама Google

Telegram Channel