Курси НБУ $ 41.22 € 44.70
125 систем відеоспостереження «бачать» 100% лісів Полісся

«Якщо порівнювати, як працювали пожежники ще років 20 тому, це неймовірний крок уперед».

Фото Поліський лісовий офіс.

125 систем відеоспостереження «бачать» 100% лісів Полісся

2064 працівники філій Поліського лісового офісу, які у складі Добровільної пожежної охорони, несуть відповідальність за понад 1 млн 300 тис. га лісів Волині та Рівненщини

Про це інформують у Поліському лісовому офісі.

Це не лише профільні фахівці пожежних формувань, а й лісничі, майстри лісу та інші працівники 232 лісництв, на яких покладено ще чимало важливих обов’язків.

З першим теплом усі працюють у режимі постійної готовності. Як би не розвивалися сучасні технології та цифровізація, у цій справі визначальну роль завжди відіграватимуть люди.

Зараз філії Поліського лісового офісу ДП «Ліси України» мають усю необхідну техніку, 125 телевізійних систем відеоспостреження вкривають ліси на 100%, вони об’єднані в єдину трирівневу систему спостереження та постійно оновлюються і модернізуються.

Працює спеціально розроблена система «Пожежник». Є карти, навігатори, якісна мережа лісових доріг, пожежних водойм, повноцінне забезпечення всім необхідним: одягом, пальним, автомобілями. Облаштованго достатню кількість захисних барʼєрів.

Якщо порівнювати, як працювали пожежники ще років 20 тому, це неймовірний крок уперед та полегшення праці людей - і таку ціль першочергово ставлять та реалізовують у ДП «Ліси України».

Але у випадку пожежі все лишається незмінним: робота людей, які борються з вогнем, надзвичайно складна та небезпечна. Тому головне завдання та всі зусилля спрямовані на те, щоб не допустити, йдеться у повідомленні.

 
«Якщо порівнювати, як працювали пожежники ще років 20 тому, це неймовірний крок уперед».
 

 

Реклама Google

 

Telegram Channel