Курси НБУ $ 41.51 € 45.23
Конкурс з Волині: «Ніколи стільки не брешуть, як під час…»

Приєднуйтесь до нашого конкурсу – не пошкодуєте!

Фото із сайту volyn.com.ua.

Конкурс з Волині: «Ніколи стільки не брешуть, як під час…»

А далі, переконаний, що ви закінчите цю знамениту фразу, яку повторюють уже понад століття: «…як під час війни, після полювання і напередодні виборів». А належить вона знаменитому…

Стоп, але за умовами нашої вікторини, насамперед ми маємо повторити запитання туру, на яке сьогодні даємо відповідь. Тому – й надалі дотримаємося традиції.

«Гранатобуз із секретом-2» (Зима-2025)

Сьогодні ми заховали світлину відомої особистості. У школі інформацію про неї вивчали ми всі. А її крилату фразу, в якій поєдналися три часи – минулий,  теперішній і майбутній – люблять часто цитувати наші політики.

Асоціативний ряд щодо виразу: Юлія Тимошенко, Йосип Сталін, Барон Мюнхаузен, Володимир Зеленський, Остап Вишня, Валерій Залужний. 

Фото якої особистості, автора цієї влучної цитати, ми заховали у гранатобузі? 

Отто Едуард Леопольд фон Бісмарк-Шенгаузен (1815–1898) – «Залізний канцлер», глава уряду Пруссії, а потім – єдиної Німецької імперії протягом 28 років (1862–1890 рр.), «політик, який за життя став легендою, лiдер, який дивним чином сполучав у собі рідкісне почуття реального і нахабний натиск, віру в нескінченні можливості політичної та військової сили і здатність блискуче, спритно маневрувати (а коли треба – і відступати), відвертий цинізм і вікові почуття дворянської честі, залишив після себе величезну спадщину» (за газетою «День»). Серед його скарбів – і ця крилата фраза на всі віки, в якій поєдналися три часи – теперішній, минулий і майбутній: «Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і напередодні виборів». Кожен в її істинності у своєму житті переконувався не раз. Проте у нашому конкурсі лише одиниці зуміли її розгадати.

Реклама Google

І хто це зробив, тобто вказав правильну відповідь – «Отто фон Бісмарк», – ви дізнаєтеся вже із фейсбук-сторінки Грицька Гарбуза (за цим QR-кодом ви можете зайти на неї з будь-якої частини світу), а також – на сайті volyn.com.ua.

 

 А нам час оголошувати завдання нового туру. Сподіваюся, що цього разу – легке для вас.

«Гранатобуз із секретом-5» (Зима-2025)

Сьогодні ми заховали від вас назву річки, про яку останнім часом було чимало новин. А складається вона на нашій мові, якщо уважно придивитися, і зі скороченого жіночого імені однієї відомої всім керівниці, і зі знаного зі шкільних років «закону», і з гарної квітки, і зі слова, яке часто супроводжує жест, а також – з іншої знаменитої річки…

Хоча назва цього водяного потоку пішла від птахів, якими славиться, зокрема, і Волинь.

Що за слово ми заховали у гранатобузі?

Слово-відповідь треба надіслати до 13 лютого (включно) тільки у вигляді повідомлення на телеграм-номер Грицька Гарбуза: 066 133 86 88, обов’язково вказати після слова-відповіді у дужках ще й своє ім’я, прізвище і регіон, який представляєте (наприклад: «Висота» (Ярослава Магучіх, Січеславщина).

Приємних Вам пошуків без повітряних тривог! 

Грицько ГАРБУЗ.

Читайте також: Нардеп від Волині підтримав пост Героя України Валерія Залужного, який через рік після звільнення заявив, що «не змінився і не зламався».

Telegram Channel