Курси НБУ $ 41.54 € 46.16
ОСТАННІ ДНІ ПЕРЕДПЛАТИ

Волинь-нова

ОСТАННІ ДНІ ПЕРЕДПЛАТИ

Ще є можливість піднести собі сюрприз: поштовикам - одержати премії, а передплатникам - виграти солідний приз...

Ще є можливість піднести собі сюрприз: поштовикам - одержати премії, а передплатникам - виграти солідний приз

Степан САЧУК, головний редактор газети

Лист цей, одержаний нами позавчора, я читав, зізнаюсь, з великим хвилюванням. Авторка дала йому такий заголовок: «Чому я виписую «Волинь», проживаючи так далеко, за 500 кілометрів від вас?» Унікальний цей лист, щирий і людяний. Рідкісна і дуже віддана наша, як вона висловилась, шанувальниця. Вона почала читати «Волинь» у далекому повоєнному 1945 році, а виписує її без перерви, як повідомляє, з 1957 року. Жила весь час на Волині і працювала у Володимир-Волинській школі № 5.
«І ось я уже другий рік на Поділлі, -- пише Ніна Володимирівна Мельничук. - Доля мене на старість занесла на Вінниччину, у село Переорки. Але Волинь назавжди залишиться рідною і милою, з її чудовими людьми. Цими днями я дивилася телевізійну передачу «70 літ газеті «Волинь», плакала і в той же час раділа за свою газету, за успіхи колективу журналістів. Писати правду, допомагати людям - ось їх кредо. Мої статті теж друкувала газета, зокрема Катя Василівна Зубчук, низький їй уклін. Рідна газета для мене джерело моєї сили і правди».
Думаю, це відверте і щире послання з іншої, неблизької області переконливо порадить волинянам, яку газету варто читати. Насамперед порадить тим, хто ще не встиг оформити передплату. Нині вже не можна відкладати цієї справи, адже спливають останні дні передплати.
Ще раз звертаюся з проханням до наших помічників - листонош, працівників пошти. Підійдіть до кожного жителя у селі і місті, де ви людей обслуговуєте, нагадайте їм про завершення передплати, поагітуйте, що «Волинь» буде гарним подарунком до Нового року і Різдва Христового. А ми за добру роботу вас неодмінно відзначимо преміями. Вони передбачені і за розповсюдження не менше 85 примірників газети, і за збільшення передплати, і за охоплення передплатою населення. А крім того за результатами розповсюдження «Волині» на наступний рік, як ми вже повідомляли, за досягнення найвищих показників встановлено 10 персональних премій по 500 гривень кожна. Є за що змагатись!
А наших передплатників чекають захоплюючі лотереї - вперше аж три тури з великою кількістю виграшів. Нагадаємо ще раз про них:
Основний, в якому серед річних передплатників розігруватиметься суперприз - племінна телиця, а крім того - телевізор, цифрові фотоапарати, DVD, велосипеди та інші дорогі призи. Він відбудеться вже у січні.
Другий тур, в якому беруть участь річні передплатники, які не виграли в основному турі, і ті, хто передплатив газету на перше півріччя.
Нарешті, третій -- за результатами передплати на друге півріччя, до якого допускаються знову ж таки річні передплатники, які не виграли в основному і другому турах.
Не забудьте передплатити «Волинь». Запевняємо, що кращого сюрпризу для себе у 2010 році ви не зробите.
Telegram Channel