Курси НБУ $ 43.12 € 50.26
Петро Порошенко у Верховній Раді закликав терміново обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці, однак...

«Слуги народу» так оберігають свою прем’єрку, що навіть енергетична катастрофа для мільйонів людей – недостатня причина поставити Свириденко запитання про це».

Фотоскрін: eurosolidarity.org.

Петро Порошенко у Верховній Раді закликав терміново обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці, однак...

... монобільшості це «не горить»

Сьогодні Петро Порошенко під час засідання Верховної Ради закликав терміново обговорити з присутньою у сесійній залі прем’єркою Юлією Свириденко питання відновлення енергетичної інфраструктури.

«Я прошу поставити на голосування зараз, користуючись присутністю в залі прем’єр-міністра, про виділення 10 хвилин для того, щоб народні депутати мали можливість поставити питання прем’єр-міністру у зв’язку з критичною ситуацією, яка склалася із забезпеченням теплом, водою, водовідведенням, електроенергією Києва, Дніпра, Запоріжжя. І що ми маємо спільно зробити для того, щоб прискорити вирішення питань, в тому числі виділення коштів, в тому числі повернення коштів суб’єктам місцевого самоврядування, в тому числі забезпечення додаткового фінансування ремонтним бригадам і отримати нарешті пряму відповідь, що і коли буде вирішено», – звернувся Порошенко до монобільшості.

Однак ця пропозиція не набрала потрібних голосів.

Однак ця пропозиція не набрала потрібних голосів.

«Монобільшість не цікавлять проблеми киян та жителів інших міст і містечок, які після російських атак цілодобово сидять без світла, опалення і води. Сьогодні, користуючись присутністю прем’єрки Свириденко в залі парламенту, закликав виділити 10 хвилин для чесної розмови про те, як відновлюється критична інфраструктура і що ми всі разом можемо зробити. Зокрема, внести зміни до бюджету і повернути кошти, які вилучили з бюджетів громад. Однак «слуги народу» так оберігають свою прем’єрку, що навіть енергетична катастрофа для мільйонів людей – недостатня причина поставити Свириденко запитання про це. Монобільшість пропонує почекати відповідей до п’ятниці. Бо їм не горить, у них мабуть все є — і світло, і тепло, і їм нікуди спішити», – обурився Петро Порошенко.

Зараз також читають: За 16 тисяч доларів вас переправлять з Волині у білорусь, а потім – і в Євросоюз.

Реклама Google

Telegram Channel