Ну скільки можна вас попереджати?
На Волині кредит жінці оформили… шахраї
І пані втратила за кілька секунд свої 83 тисячі гривень
Попри постійні застереження горохівських правоохоронців про нові байки дурисвітів заради дармових грошей черговою жертвою ошуканців стала 52-річна жителька міста Горохів Луцького району.
Цього разу шахрайка ошелешила горохівчанку «новиною» про кредит, який начебто хтось узяв на її ім’я й запропонувала «інструкції», які, мовляв, допоможуть негайно вирішити проблему.
Цього разу шахрайка ошелешила горохівчанку «новиною» про кредит, який начебто хтось узяв на її ім’я й запропонувала «інструкції», які, мовляв, допоможуть негайно вирішити проблему.
Вочевидь, новина неабияк шокувала жінку, бо вона під диктовку зробила все, що казали псевдобанкіри, чим збагатила того невідь-кого на 83 000 гривень.
Працівники відділення поліції №2 (м. Горохів) Луцького районного управління поліції ГУНП України у Волинській області вирішують питання про внесення відомостей про цю подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 КК України й знову закликають усіх пам’ятати про шахрайські витівки.
Зараз також читають: Діти не винуваті, що батьки дурнуваті: як «свєтки»-москальки маскуються під українок.