Курси НБУ $ 41.61 € 43.74

ОТАК І ЖИВЕМО: прапори над бур’янами?

Політологи стверджують, що суперечка про червоний прапор або прапор перемоги затіяна навмисно, щоб відвернути увагу суспільства від нагальних проблем. Можливо...

Політологи стверджують, що суперечка про червоний прапор або прапор перемоги затіяна навмисно, щоб відвернути увагу суспільства від нагальних проблем. Можливо.

Прапор мав би означати пам’ять. Але про яку пам’ять йдеться, коли то тут, то там бачимо занедбані, зарослі бур’янами пам’ятники загиблим воїнам. До 9 травня їх сяк-так прибрали, підремонтували. Але відтоді минуло півтора місяця активного росту бур’янів. А біля деяких меморіалів ні з сапою, ні з косою відтоді нікого, здається, й не було. Принаймні, їдучи у відрядження в Любешівський район напередодні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні (22 червня), доводилося бачити пам’ятники не в найкращому стані навіть вздовж траси й у переддень сумної дати. От і виходить, що повісити прапор, хай і державний, і з траурною стрічкою, легше, ніж організувати прибирання біля обелісків.
Свого часу Віталій Коротич написав книгу «Десяте травня», лейтмотивом якої було: пам’ятаймо про війну, про загиблих, шануймо ветеранів не тільки у День Перемоги. Бо за ним настають будні, які теж потребують нашої пам’яті.
Telegram Channel