
100 років – це ціле століття любові, праці, радощів і випробувань.
На Волині довгожительку зворушливо привітали зі 100-річчям (Фото)
Знакова подія сталася в Зимнівській сільській територіальній громаді
Учора в селі Острівок святкувала своє 100-річчя шанована жителька – Євгенія Филимонівна Войтичук.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook лідер громади В’ячеслав Католик.
«Народжена 15 серпня 1925 року у селі Замости Турійського району, з 2017 року вона живе в нашому Острівку. Пані Євгенія – любляча мама, бабуся, прабабуся та пра-прабабуся . Зростила чудову родину, серед якої є і захисники України, і ті, хто дарує їй радість у повсякденні – маленькі правнуки та праправнуки.
Від імені громади ювілярку щиро привітали наші спеціалісти – староста Таїсія Подзізей, начальник відділу соціального захисту Віра Мудрик та депутат Людмила Сахменко. Вони вручили квіти, подарунки, адресні вітання та побажали здоров’я, тепла і миру.
Я, як сільський голова, щиро приєднуюсь до цих теплих слів і бажаю Євгенії Филимонівні міцного здоров’я, Божого благословення, затишку в оселі та ще багатьох років у колі рідних і близьких!
100 років – це ціле століття любові, праці, радощів і випробувань, а головне – це приклад сили та життєвої мудрості для кожного з нас!» - йдеться у повідомленні.
Читайте також: «Волинський храм, де трапляються дива: престольне свято пройшло з архієреєм».
