Курси НБУ $ 41.44 € 43.86
ПУТІН ЗАПЛАКАВ ПЕРЕД ВИБОРЦЯМИ

Волинь-нова

ПУТІН ЗАПЛАКАВ ПЕРЕД ВИБОРЦЯМИ

На президентських виборах у Росії другого туру не знадобилось: Володимир Путін набрав майже 64 відсотки голосів (у 2004 році за нього проголосував 71 відсоток виборців) і втретє став біля керма Російської держави...

На президентських виборах у Росії другого туру не знадобилось: Володимир Путін набрав майже 64 відсотки голосів (у 2004 році за нього проголосував 71 відсоток виборців) і втретє став біля керма Російської держави

Василь РОГУЦЬКИЙ

Якщо раніше російські президенти керували країною 4 роки, то відтепер їхня каденція, згідно із змінами в законодавстві, триватиме аж шість років. А після цих шести років Володимир Путін матиме законне право балотуватись іще на один термін. Тобто у нього є достатньо часу, щоб реалізувати свою стратегічну мету — створення Євразійського союзу. Новообраний російський президент вважає, що усі, хто проголосував за нього, віддали свій голос за «велику Росію». Про це він заявив у неділю ввечері на Манежній площі у Москві на мітингу своїх прихильників. І навіть зронив скупу чоловічу сльозу. Щоправда пізніше уточнив, що заплакав не від щастя, а через вітер.
Друге місце на виборах із 17 відсотками голосів отримав комуніст Геннадій Зюганов. Він виявився єдиним із кандидатів, хто не привітав Путіна з перемогою. Зюганов вважає, що вибори були нечесними, адже «вся величезна кримінальна, наскрізь корумпована державна машина працювала тільки на одного кандидата».
— Продовження курсу, який проводив Володимир Путін, є головною загрозою для Росії. Попереду — обвал, — прогнозує Зюганов.
Однак поставити під сумніви результати виборів буде важко, адже надто великий відрив Путіна від інших кандидатів. Екзит-поли хоч і показали дещо меншу підтримку ВВП, ніж ЦВК, але вона все одно сягала далеко за 50 відсотків. Словом, Росія Путіна не розлюбила. Навіть Москва з її багатолюдними антипутінськими мітингами дала йому 48 відсотків (друге місце у столиці посів Михайло Прохоров із 20 відсотками). А найбільше набрав новий старий російський цар в національних автономних утвореннях. У Чечні, наприклад, на вибори прийшло понад 99 відсотків людей, і майже 100 процентів з них проголосували за Путіна.
Інавгурація Володимира Путіна відбудеться 7 травня. Й не виключено, що свій перший візит як президент він здійснить в Україну. Принаймні про це, як свідчать ЗМІ, він сказав у своєму виборчому штабі. А чого ВВП хоче від України, ні для кого не секрет.
— Віктору Януковичу треба готуватися до жорсткого стилю Путіна, до стилю постійного пресингу. І треба також готуватися до того, що Путін, швидше за все, буде все-таки реалізовувати ту мету, яку він задекларував. Це — Євразійський союз, — заявив політолог Володимир Фесенко. — Це буде головним геополітичним викликом для України в найближчу перспективу. Якщо тільки Путіна не будуть відволікати внутрішні російські проблеми.
Telegram Channel