Волинь-нова Доброго дня вам, люди! 30.08.2012, 00:00 ФОТО НА КОНКУРС Які ж то кошики великі, Грибів, напевне, цілий ліс. Їх рахувала, збилась з ліку... Які ж то кошики великі,Грибів, напевне, цілий ліс.Їх рахувала, збилась з ліку...Грибочків ж тато мій приніс!Світлина Тетяни ЛИТВИН.