Волинь-нова Доброго дня вам, люди! 27.09.2012, 00:00 ФОТО НА КОНКУРС: вони будуть нашими читачами Можемо сказати нині: є майбутнє у «Волині»!.. Можемо сказати нині: є майбутнє у «Волині»!На світлині — подруги «з пелюшок»: Софійка, Ганнуся, Адріана, Емілія та її мама Аліна. Фото Олесі ЮЩУК.м. Любомль.