У Луцькому територіальному центрі соціального обслуговування громадян відбувся вогник, приурочений Дню людей похилого віку та Дню ветерана...
У Луцькому територіальному центрі соціального обслуговування громадян відбувся вогник, приурочений Дню людей похилого віку та Дню ветерана. Його організувала влада Луцька. Для присутніх накрили святковий стіл, співала вокальна група «Вишенька», що діє при міському Будинку вчителя. Їх привітала директор центру Галина Шатецька. 40 підопічним вручили продуктові набори і речі першої необхідності.
Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана буде присвячено й концерт народного аматорського естрадного оркестру «Мегаполіс», який відбудеться у Палаці культури м. Луцька. А в Луцькому геріатричному пансіонаті виступлять самодіяльні артисти Теремнівського будинку культури. Тематичні культурно-мистецькі заходи, виховні години пройдуть у бібліотеках і школах міста.