Від початку жовтня упродовж кількох днів Горохів вітав своїх гостей цвітом каштана...
Від початку жовтня упродовж кількох днів Горохів вітав своїх гостей цвітом каштана.
А зацвів він на автобусній станції. З південного боку, з якого і автобуси підходять до платформ, гілки дерева прикрасилися світильниками каштанових суцвіть досить рясно, хоч загалом дерево вже майже безлисте, і лише на деяких гілках ще тріпочуть на осінньому вітрі «заржавілі» листочки. Так осінь нагадала, що весняні мотиви бувають у житті у будь-яку пору, повідомив власний кореспондент «Волині-нової» в Горохові Петро Боярчук.