Днями в коледжі технологій та бізнесу Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки пройшли урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти...
Днями в коледжі технологій та бізнесу Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки пройшли урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти.
Відбулася святкова зустріч ветеранів педагогічної діяльності коледжу з викладачами і студентами, де прозвучали слова вдячності за багатолітню працю та побажання добра, міцного здоров’я. Прекрасним подарунком для працівників і гостей коледжу став святковий концерт, організований дирекцією та студентською радою «Учителю вклоняємось доземно». З привітанням із нагоди професійного свята виступив ректор університету Ігор Коцан та голова Наглядової ради Ігор Палиця, які вручили відзнаки кращим працівникам коледжу та сертифікати іменних стипендіатів Благодійного Фонду «Новий Луцьк» – студентам. Слова вітань лунали і від депутата обласної ради Петра Олешка, заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Валентини Загреви, голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Василя Грабовського, повідомила Оксана Боярчук.