ДОБРА СПРАВА: справжні господарі про культуру не забувають
Про це розповіла нашому власному кореспондентові в Горохові Петру Боярчуку очільниця громади села Звиняче Тетяна Панасюк...
Про це розповіла нашому власному кореспондентові в Горохові Петру Боярчуку очільниця громади села Звиняче Тетяна Панасюк.
Тутешній будинок культури років двадцять тому став аварійним і ним упродовж щонайменше сімнадцяти літ ніхто не займався через традиційну для нас нестачу коштів. Нарешті рік тому вдалося перекрити на сільському закладові культури дах і таким чином, як сказала Тетяна Панасюк, «хоч умовно вивести його з аварійності». А щоб повернути в розряд повносправно діючих, потрібно поміняти стелю та підлогу, вирішити питання з опалюванням і провести цілий ряд «косметичних» робіт, завдяки яким і сцена має набути належного вигляду, і зала для глядачів та інші приміщення. Профінансувати ці недешеві роботи взялися на спонсорських засадах директор ТзОВ «Городище» Луцького району Анатолій Никонюк, директор ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» Євген Дудка та керівник ЗАТ «Волинь-Агросвіт» Євген Шелепіна, підприємства яких займаються господарською діяльність і на території Звиняченської сільської ради. То ж від імені всієї громади і висловлює цим керівникам глибоку вдячність сільський голова Звинячого.