Сьогодні пенсіонери міліції відзначають День ветерана міліції України. Історія виникнення цього свята неординарна… У 2007 році якісь «доброзичливці» поскаржилися тодішньому міністру внутрішніх справ Василю Цушку на те, що в Луцьку пенсіонери візначають 10 листопада радянський День міліці...
Сьогодні пенсіонери міліції відзначають День ветерана міліції України. Історія виникнення цього свята неординарна… У 2007 році якісь «доброзичливці» поскаржилися тодішньому міністру внутрішніх справ Василю Цушку на те, що в Луцьку пенсіонери візначають 10 листопада радянський День міліці.
Міністр відреагував одразу, запропонувавши встановити на цю дату День ветерана міліції України. За щорічною традицією рада Волинської обласної організації Асоціації ветеранів МВС України (голова — полковник міліції у відставці Сергій Шелепін) провела вчора зібрання керівників первинних осередків у міськрайвідділах. Були підбиті підсумки обласного огляду-конкурсу по роботі з пенсіонерами. Переможцем визнана рада ветеранів Любомльського РВВС. Сьогодні ж, з нагоди свята перед пенсіонерами міліції Любомльського РВВС виступить народний аматорський чоловічий хор ветеранів міліції «Мужність», повідомив Володимир Ковальчук.