Учора працівники телебачення, радіо і зв’язку відзначали професійне свято. З цієї нагоди у Луцькому палаці культури журналістів, операторів, режисерів та зв’язківців привітали голова облдержадміністрації Борис Клімчук, голова обласної ради Володимир Войтович та луцький міський голова Микола Романюк...
Учора працівники телебачення, радіо і зв’язку відзначали професійне свято. З цієї нагоди у Луцькому палаці культури журналістів, операторів, режисерів та зв’язківців привітали голова облдержадміністрації Борис Клімчук, голова обласної ради Володимир Войтович та луцький міський голова Микола Романюк. Щирі вітання адресували присутнім і представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в області Степан Родич, заступник голови обласної організації НСЖУ Степан Шегда, священнослужителі УПЦ Київського та Московського патріархатів. Кращим із кращих були вручені грамоти, подяки та цінні подарунки. Відзначили і переможців ІІ етапу обласного конкурсу «Любіть Україну». Премію «Професіоналізм і порядність» отримав від її засновника, заслуженого журналіста України Святослава Пирожка головний телеоператор Волинської державної телерадіокомпанії Омелян Іванюк, повідомила Євгенія Сомова.