У рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності відбулася зустріч вихованців Луцького дитсадка №16 із пожежниками на тему: «Біда з вогнем, але і без вогню біда»...
У рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності відбулася зустріч вихованців Луцького дитсадка №16 із пожежниками на тему: «Біда з вогнем, але і без вогню біда». Працівники територіального управління МНС України у Волинській області Ігор Мушит, Сергій Драганчук та Сергій Січко розповіли дітям, яку небезпеку може нести необережне поводження з вогнем, що потрібно робити під час пожежі, якими можуть бути її наслідки. Музичні працівники садочка Тетяна Борисюк та Ірина Сидорук продемонстрували малятам казку-виставу «Небезпечний подарунок». Ще цікавішим для малят було поспостерігати за роботою справжньої пожежної техніки. Опісля малюки з величезною цікавістю міряли пожежні каски та фотографувалися на згадку біля пожежного автомобіля. Ось так в ігровій формі діти найкраще засвоюють потрібну інформацію, розповіла завідувач дитсадка Валентина Федорук.