Цими днями до редакції завітала наша читачка із Цумані Людмила Близнюк, яка стала грудневим переможцем фотоконкурсу рубрики «Доброго дня вам, люди!». Читачі, либонь, ще пам’ятають двох малих шибайголів, які заховалися у валізи...
Цими днями до редакції завітала наша читачка із Цумані Людмила Близнюк, яка стала грудневим переможцем фотоконкурсу рубрики «Доброго дня вам, люди!». Читачі, либонь, ще пам’ятають двох малих шибайголів, які заховалися у валізи.
— Надсилаючи фото в редакцію, не вірили, що його надрукують, а тут ще й переможцем стала, — усміхається Людмила Леонідівна. — Я на Волині недавно, як заміж вийшла. Але газету вашу вже встигла полюбити, ми її передплачуємо, а чоловікові батьки кажуть, що читають «Волинь» все життя. Я родом із Рівненщини, із Клевані, то не раз привозила газету й мамі, вона їй теж сподобалася, і мама навіть попросила, щоб і їй таку виписати, але сказали, що то інша область… Від редакції: інша область — не причина відмовлятися від передплати. Адже «Волинь-нова» є у всеукраїнському каталозі періодичних видань і передплатити її вам зобов’язані в будь-якому відділенні зв’язку. Наразі ми маємо кількасот передплатників поза межами області, навіть у Полтаві, а Рівненщина — то й зовсім сусіди.