ЧАСНИК – ЗАМІСТЬ ТАБЛЕТОК - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 32.19

ЧАСНИК – ЗАМІСТЬ ТАБЛЕТОК

Якось в одній з газет натрапила на рецепти приготування ліків з часнику. З того часу всі мої домочадці використовують їх при застуді, бронхіті, ревматизмі...

Якось в одній з газет натрапила на рецепти приготування ліків з часнику. З того часу всі мої домочадці використовують їх при застуді, бронхіті, ревматизмі. Наприклад, від бронхіту помічним засобом є часникова олія. Взяти головку часнику, почистити, подрібнити зубці і розтерти їх. Одержану кашку залити склянкою нерафінованої соняшникової олії. Нехай кілька днів настоюється. Пити по столовій ложці три рази на день за півгодини до їжі протягом одного—трьох місяців, якщо, скажімо, у вас хронічний бронхіт чи запалення легенів.
При застуді термін лікування коротший. Корисно і натирати груди хворого розтертим часником, змішаним з несоленим смальцем.
А при ревматизмі помічним засобом є настойка часнику на горілці. 40 г подрібненого часнику залити 100 грамами горілки, настояти дев’ять днів у теплі. Пити по десять крапель два—три рази на день за 20—30 хвилин до їжі. Така настойка нормалізує кров’яний тиск, допомагає очистити судини.
Марія ІВЧЕНКО.