Cьогодні доріжками Мультляндії будемо крокувати з улюбленицею мільйонів дітей у всьому світі — Машею з мультсеріалу «Маша та Ведмідь»...
Cьогодні доріжками Мультляндії будемо крокувати з улюбленицею мільйонів дітей у всьому світі — Машею з мультсеріалу «Маша та Ведмідь». Ця невгамовна дівчинка — справжній вихор у яскравому світі захопливих пригод. А для вас, наші маленькі друзі, Маша підготувала нові цікаві завдання. Буде весело!
Візитка «Маша і Ведмідь» — надзвичайно популярний мультсеріал, створений російською анімаційною студією «Анимаккорд» за допомогою 3D-технологій. Перша зустріч із глядачами відбулася 7 січня 2009 року. Автор сценарію, Олег Кузовков, у 1996 році під час відпочинку на морі познайомився із непосидючим дівчам, що й стало прототипом Маші. «Маша і Ведмідь» — калейдоскоп пригод веселої, допитливої і невгамовної дівчинки та спокійного, чуйного, терплячого ведмедя, який колись працював у цирку. Мультфільм переповнений смішними ситуаціями, які веселять і дітей, і дорослих. Проте психологи радять батькам під час перегляду наголошувати малюкам і на тому, що пустувати, як Маша, — негарно, що Мишка часто шкода, що Маша підросте й обов’язково стане дуже слухняною. Мультсеріал став основою для спін-офів «Машині казки» та «Машчині страшилки». Сьогодні мультик із колоритним україномовним озвученням можна вільно переглядати через YouTube.
Словничок 3D-технології — найсучасніший спосіб виготовлення фільмів із об’ємним, а не плоским зображенням. Прототип — конкретна людина, факти життя або риси характеру якої покладені в основу образу героя фільму чи книги. Спін-оф — стрічка, герої якої раніше були в іншому (головному) фільмі чи серіалі.