Від імені громади села Городище-ІІ Луцького району просимо владу звернути увагу на наші проблеми...
Від імені громади села Городище-ІІ Луцького району просимо владу звернути увагу на наші проблеми...
На території сільської ради є водойми, які були здані в оренду. Підприємець Сергій Дармовис взяв ставок на 10 років, але 21 лютого 2016 року термін закінчився. Сесія сільської ради не продовжила договір і висловила своє заперечення згідно із законодавством. Тим часом на прибережній смузі підприємець відкрив магазин-бар, у якому продає спиртні напої нічної пори. Дискотеки тривають до 3—4-ї години ночі. Гучна музика вже багато років заважає людям спати. На скарги мешканців ніхто не реагує. Жителі с. Городище-ІІ ( усього 15 підписів).