Курси НБУ $ 38.34 € 41.60

Харлан понесе прапор збірної України на закритті Олімпіади у Ріо

Багаторазова чепіонка світу сказала, що пишається цим.

Високої честі нести державний прапор України на церемонії закриття Ігор ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро довірено видатній фехтувальниці Ользі Харлан. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету.


 «Для мене це величезна честь. У мене і так був гарний настрій, а тепер важко стримати усі почуття. Я понесу прапор України! Пишаюся цим!» - з щасливою посмішкою та великою радістю поділилася Ольга своїми емоціями.  На Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро Ольга Харлан здобула бронзову нагороду в індивідуальній першості з фехтування на шаблях, а також привела нашу команду шаблісток до срібних медалей.


Нагадаємо, що в Пекіні-2008 Харлан стала Олімпійською чемпіонкою в командних змаганнях, а в Лондоні-2012 виборола індивідуальну "бронзу".


25-річна Ольга Харлан – багаторазова чемпіонка світу і Європи. Вона неодноразово визнавалася найкращою сппортсменкою року Україні, а також є рекордсменкою за визнанням найкращою спортсменкою місяця, отримавши від Національного олімпійського комітету вже 9 подібних високих нагород.


Нагадаємо, що на параді відкриття Олімпіади в Бразилії наш прапор ніс 48-річний Микола Мільчев, який був четвертим у стендовій стрільбі. 

Telegram Channel